Elektromonter

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – firmy projektowo-wykonawczej z branży automatyki, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Montaż szaf sterowniczych,
  • Montaż okablowania i urządzeń elektrycznych na obiektach,
  • Wykonywanie innych zadań związanych z tym stanowiskiem, w zgodzie z zasadami BHP.
Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
  • Wykształcenia zawodowego lub średniego, ze specjalizacją elektryczną,
  • Umiejętności posługiwania się schematami elektrycznymi,
  • Gotowości do wyjazdów służbowych,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Motywacji i zaangażowania we współpracy z zespołem.
Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
  • Premie motywacyjne,
  • Możliwości uczestniczenia w szkoleniach branżowych,
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • Miłą atmosferę pracy w gronie zaangażowanych członków zespołu.

Monter instalacji elektrycznych (OZE)

Zadania: montaż instalacji fotowoltaicznych, montaż konstrukcji dachowych oraz gruntowych, prace elektryczne, montaż inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC, montaż tras kablowych, wykonywanie uziemienia, konfigurowanie i uruchamianie systemów....

Więcej informacji

Firma:TP TELTECH Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Elektromonter Urządzeń Elektrycznych

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej. DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym...

Więcej informacji

Firma:DB Cargo Polska S.A.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych nn prefabrykacja rozdzielnic sterowniczych (AKPiA) co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku doświadczenie w pracy z urządzeniami elektromechanicznymi znajomość aparatury elektrycznej mile widziane...

Więcej informacji

Firma:HOLDUCT Sp. z o.o.