Pracownik restauracji

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/20/1285
OBOWIĄZKI:

Wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Charakterystyka: mycie sprzętu na kuchni, , sprzątanie lokalu, przygotowanie kanapek itp. Praca wg grafika. Możliwość pracy na nocną zmianę. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Wydawca napojów

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Przygotowywanie kanapek, sałatek, napojów, sprzedaż tych produktów, drobne prace porządkowe. Wymagania inne: praca w godz. 7.00 do 24.00, dyspozycyjność

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice