Referent agencji celnej

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/2224
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu Wykształcenie wyższe; umiejętność obsługi komputera; zakres obowiązków: pomoc agentom celnym w realizacjach usług agencji, kontakt z klientem, praca z dokumentacja celną; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik prac biurowych*
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Referent ds. kadr i płac

Prowadzenie dokumentów kadrowych, wyliczanie wynagrodzeń,Sporzadzanie dokumentów do US i ZUS Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: Wykształcenie min. średnie, znajomość obsługi komputera, mile widziane...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Referent administracyjno-biurowy

REFERENT ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

referent administracyjno-biurowy