Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Brukarz
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0462
OBOWIĄZKI:
roboty brukarskie.OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSOBY Z UKRAINY (z komunikatywną znajomością języka polskiego).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Brukarz (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, umiejętności brukarskie, wymagane doświadczenie na stanowisku brukarza, mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód, dojazd do pracy we własnym zakresie (praca na terenie Gliwic, Zabrza, Tarnowskich Gór i ewentualnie Katowic).

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Brukarz

Wymagane doświadczenie. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Data publikacji:Data dodania: 2024-04-26

Pomocnik brukarza

Doświadczenie w zakresie brukarstwa mile widziane. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Brukarz lub pomocnik brukarza

Brukowanie i naprawianie nawierzchni ulic, placów, dróg, skarp i przejazdów lub pomocnik brukarza. Równoważny system pracy, praca w przedziale godzinowym 7.00-17.00, sobota 7.00-13.00. Praca na terenie woj. śląskiego. Wymagania konieczne: Zawód: Brukarz...

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Data publikacji:Data dodania: 2024-04-16