Dociepleniowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Miejsce pracy: Skoczów
Numer: StPr/20/1064
OBOWIĄZKI:
praca na rusztowaniu, klejenie styropianu i tynkowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

zdolność do pracy na wysokościach powyżej 3 metrów

Miejsce pracy:

Skoczów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Pracownik ogólnobudowlany

proste, rutynowe prace związane z różnymi etapami budowy rurociągów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: wykształcenie podstawowe,

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Data publikacji:Data dodania: dzisiaj

Alpinista przemysłowy

Realizowanie prac budowlanych na terenie Śląska, czasami na terenie Całej Polski Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia stanowiska pracy.Wykonywanie gładzi gipsowych agregatem; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice Wymagania konieczne: Zawód: Szpachlarz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Data publikacji:Data dodania: wczoraj