Fizjoterapeuta

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo w związku z rozwojem swojej działalności zatrudni

Fizjoterapeutę/Terapeuta SI do Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci.

Szukamy osób z doświadczeniem w pracy z niepełnosprawnymi dziećmi, pełnych empatii i zaangażowania. Osób, które będą chciały razem z nami rozwijać „Świetlikowo”.
Miejsce pracy: Tychy
Opis stanowiska:
  • wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów przebywających w Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci bezpośrednio wpływających na rozwój ruchowy dziecka
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji prowadzonych terapii
Wymagania:
  • dyplom magistra fizjoterapii, mile widziane dodatkowe kompetencje (np. SI)
  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy z dziećmi
  • doświadczenie w zakresie fizjoterapii, szczególnie w pracy z dziećmi

  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych
Oferujemy:
  • ciepłą atmosferę w pracy
  • stabilne zatrudnienie - forma zatrudnienia adekwatna do wymagań kandydata (praca stała lub dodatkowa)
  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku, w przyjemnym zespole

Fizjoterapeuta/masażysta - staż

Przeprowadzanie wywiadu dla potrzeb rehabilitacji, weryfikacja skierowań, planowanie zabiegów z zakresu fizjoterapii/masażu leczniczego we współpracy z pozostałymi członkami zespołu terapeutycznego. Wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii/masażu...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Kuźnia Raciborska

Data publikacji:Data dodania: 2024-05-12

Kluczowe obowiązki: Przeprowadzanie oceny stanu pacjenta Tworzenie i realizacja planów terapeutycznych Przeprowadzanie zabiegów fizjoterapeutycznych Prowadzenie dokumentacji medycznej Edukacja pacjentów w zakresie profilaktyki i samodzielnych ćwiczeń Wymagania:...

Firma:Praca.pl Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Data publikacji:Data dodania: 2024-04-16

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice