Instalator pv

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Kobiór
Numer: StPr/24/0445
OBOWIĄZKI:
Montaż instalacji i paneli fotowoltaicznych, wykonywanie prac montażowych i elektrycznych związanych z uruchomieniem falownika, przygotowywanie niezbędnego sprzętu, narzędzi i materiałów do pracy* praca w systemie 1-zmianowym 07:00-15:00, miejsce wykonywania pracy: Kobiór i okolice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: badania wysokościowe

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, uprawnienia SEP, wymagane doświadczenie zawodowe, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów, prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Kobiór

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Instalator wod.-kan.

wykonywanie nowych instalacji wod.-kan. oraz konserwacja instalacji wod.-kan.Praca na terenie woj. śląskiego (dowóz pracowników z siedziby firmy).Praca na umowę o pracę na okres próbny (3 miesiące) lub praca na umowę zlecenie. Wymagania konieczne: Zawód:...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Instalator sieci wod.-kan.

wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej.Miejsce wykonywania pracy Zabrze. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane Uprawnienia: monter instalacji wodno kanalizacyjnej (wymagany staż - lata: 1) Wymagania inne: min. 1 rok doświadczenia w...

Instalator pc

Instalacja i uruchamianie powietrznych pomp ciepła, prace hydrauliczne, wykonywanie przeglądów pomp ciepła*praca w systemie 1-zmianowym 07:00-15:00, miejsce wykonywania pracy: Kobiór i okolice Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia:...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Kobiór