Kasjer sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/24/0261
OBOWIĄZKI:
obsługa kasy, obsługa klienta, wykładanie towaru, informowanie klientów o towarze. Praca od pon-sob wg grafiku na 2 lub 3 zmiany
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie jako sprzedawca w branży budowlanej

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Sprzedawca-kasjer

praca w sklepie nabiałowo-spożywczym; obsługa klientów, kasy fiskalnej typu POS i terminala płatniczego; zamawianie towaru, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru na półki sklepowe. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Czechowice-Dziedzice

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Doradca ds. kluczowych klientów

Jakie zadania na Ciebie czekają? aktywne pozyskiwanie oraz utrzymywanie relacji z klientami sklepu; realizację indywidualnych celów sprzedażowych; dobór oferty produktowej dopasowanej do indywidualnych potrzeb klientów; koordynowanie usług przed i...

Więcej informacji

Firma:Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Kasjer - sprzedawca

Wykształcenie, doświadczenie zawodowe: brak wymagań; obsługa kasy fiskalnej, obsługa działu mięsnego, dbanie o porządek na sali sprzedaży, dbanie o ekspozycję towarów, dwie zmiany, miejsce pracy: Gliwice, oferta także dla osób z niepełnosprawnościami,...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach