Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Orzesze
Numer: StPr/21/0086
OBOWIĄZKI:

- Kierowanie pojazdem do 3,5 t; - wypisywanie dokumentów CMR; - załadowanie, rozładowanie pojazdu; - drobne naprawy przy samochodzie. OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: mowa o pracę na czas określony - 3 lata MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: Europa + CH, wyjazd z siedziby firmy PRACA W DNIACH I GODZINACH: pn- nd, wg czasu pracy kierowcy, zadaniowy system i rozkład czasu pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

Wykształcenie min. podstawowe, doświadczenie zawodowe: min. 1 m-c na trasach międzynarodowych, uprawnienia: prawo jazdy kat. B minimum 1 rok

Miejsce pracy:

Orzesze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Kierowca kat. b

Zabezpieczanie towaru na samochodzie, posługiwanie się nawigacją samochodową, obsługa smartfona - wysłanie e-maila, wymiana koła w samochodzie, wyjazd 4-6 tygodniOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa o pracę na czas określony 24...

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Prowadzenie samochodów osobowych i innych pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 tony (z przyczepą lub bez), przewożenie towarów lub osób, usuwanie drobnych usterek, wykonywanie czynności kontrolno-obsługowych pojazdu.Praca w...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Kierowca międzynarodowy

Transport towarów na terenie Polski i Unii Europejskiej samochodem dostawczym do 3,5 tony, delegacje sześciotygodniowe.OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa zlecenie 01.03.2021 - 31.01.2024MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:Mikołów (baza firmy,...