Kierownik zmiany logistyki

Dołącz do zespołu specjalistów i rozwijaj się w międzynarodowej firmie produkcyjnej!

Gliwice
oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w szkoleniach
  • benefity: dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, ubezpieczenie grupowe oraz świadczenia w ramach ZFŚS
zadania
  • zarządzanie zespołem pracowników
  • zapewnienie przestrzegania przepisów prawa pracy, BHP, procedur oraz standardów firmy
  • przyjmowanie dostaw w SAP, rozmieszczanie towaru, kontrola przyjmowanego towaru, sprawdzanie zgodności, przyjmowanie i wydawanie dostaw nieseryjnych
  • współpraca z działami produkcyjnymi oraz z planistami
  • tworzenie zamówień produkcyjnych dla planowanych procesów
  • obsługa SAP z poziomu procesów logistycznych
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów w magazynie

oczekujemy:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość procesów logistycznych w obszarze magazynu
  • aktualne uprawnienia IWJO i IIS oraz znajomość systemu SAP
  • znajomość przepisów BHP oraz przepisów prawa pracy
  • znajomość środowiska pracy wg metod Lean Manufacturing
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • zdolności komunikacyjne
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Woźny

utrzymanie w należytym stanie technicznym urządzeń typu: zamki, krany, urządzenia sanitarne, ławki, krzesła, bieżące naprawy w zakresie malowania, tynkowania, uzupełniania glazury, utrzymanie w należytym porządku wejścia do szkoły, zamiatanie, koszenie...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach

Lokalizacja:Miejsce pracy: opolskie / Baborów

Stolarz- pracownik przy obróbce drewna

Możliwośc przyuczenia do zawodu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Mile Widziane DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie

Lokalizacja:Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Bełk

Monter sieci zewnętrzchnych wod-kan

praca montera sieci zewnętrznych wodno-kanalizacyjnychUmowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia, system jednozmianowy w godz.: 7.00-15.00 na terenie powiatu bielskiego, żywieckiego, pszczyńskiego. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała