Lekarz Ginekolog

Miejsce pracy: Gliwice
Jeśli posiadasz:
  • tytuł lekarza specjalisty
  • kurs usg PTU
  • prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność obsługi komputera
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych, dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji
  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem
  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)
Twoje zadania:
  • opieka nad Pacjentem
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

Starszy inspektor do spraw bhp zespołu ds. bezpieczeństwa i higieny służby i pracy wydziału kontroli

Zakres zadań na stanowisku oaz wymagania względem kandydatów:https://www.bip.slaski.strazgraniczna.pl/s10/wolne-stanowiska/15981,Nabor-na-stanowisko-starszego-inspektora-ds-bhp-Zespolu-ds-Bezpieczenstwa-i-Higi.html

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Racibórz

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Księgowa

OBSŁUGA SYSTEMU ENOVA, WPROWADZANIE DOKUMENTÓW, FAKTUROWANIE, KONTROLA OBIEGU DOKUMENTÓW, WSPÓŁPRACA Z GŁÓWNĄ KSIĘGOWĄOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na okres próbny 3 m-ce (docelowo na czas nieokreślony)MIEJSCE WYKONYWANIA...

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Pracownik ogólnobudowlany

wykonywanie remontów na terenie woj. śląskiego. Wymagania konieczne: Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 2) Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: doświadczenie min. 2 lata, mile widziane prawo jazdy kat. B

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze