Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Magazynier
Miejsce pracy: Mszana
Numer: StPr/24/0204
OBOWIĄZKI:
Wydawanie towarów, przyjmowanie towaru, inwentaryzacje, praca na magazynie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa wózka widłowego

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Mszana

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Magazynier

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie firmy. Od kandydatów oczekujemy: Elastyczności czasu pracy; Doświadczenia w pracy...

Więcej informacji

Firma:AGATA Spółka Akcyjna

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Magazynier

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Magazynier

2-zmiany, wolne weekendy! Jeśli szukasz od poniedziałku do piątku, jesteś gotowy do podjęcia pracy fizycznej, pracowałeś już na magazynie, a do tego potrafisz dobrze zarządzać czasem - szukamy właśnie Ciebie! Zobacz co możemy ci zaproponować!...

Więcej informacji

Firma:JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze