Masażysta ajurwedyjski

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/24/0198
OBOWIĄZKI:
Medycyna niekonwencjonalna/masażysta ajurwedyjski, masażysta- wykonywanie masaży i zabiegów ajurwedyjskichOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa zlecenie 3 lataMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 MikołówPRACA W DNIACH I GODZINACH:pn - nd, praca 4 godziny dziennie w przedziale 10:00-22:00, grafik do ustalenia z pracownikiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:

Wykształcenie kierunkowe LUB dyplom/certyfikat/ świadectwo ukończenia kursu z zakresu ajurwedy; umiejętności: wykonywanie masaży ajurwedyjskich (w szczególności abhayanga, shirodhara, kizhi, udwarthanam) oraz zabiegów ajurwedyjskich (w szczególności nasyam, mukhalepam), komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów z klientami

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 38,5 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych