Mechanik - Technik utrzymania ruchu - Brygadzista

Ogłoszenie numer: 5113038, z dnia 2021-07-21

Klient portalu Praca.pl

Firma produkcyjna z wieloletnią tradycją poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należeć:

  • Nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego na zmianie,
  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Przezbrajanie i regulacja maszyn dla potrzeb produkcji,
  • Usuwanie usterek i awarii oraz bieżące naprawy i diagnostyka maszyn produkcyjnych,
  • Wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej (mile widziane wykształcenie techniczne: mechanika, automatyka lub mechatronika),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność, odpowiedzialność za wykonywaną pracę oraz uczciwość.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę (system trzyzmianowy),
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Ciekawą, niemonotonną, dającą satysfakcję pracę,
  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Premie.

Kierownik Utrzymania Ruchu i Infrastruktury

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Zarządzanie zespołem Pracowników (organizacja pracy, motywowanie, nadzorowanie procesów) Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji w zakresie mechaniki,...

Więcej informacji

Firma:PL Europainting Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Kierownik Utrzymania Ruchu

Czym będziesz się zajmować: zapewnieniem ciągłości procesów produkcyjnych oraz odpowiedzialność za podległy park maszynowy monitorowaniem infrastruktury technicznej; opracowywaniem harmonogramu okresowych przeglądów technicznych; analizą przyczyn i...

Więcej informacji

Firma:BMZ Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice