Młodszy Magazynier

Miejsce pracy: Gliwice
Nie wymagamy:
  • Doświadczenia
  • Uprawnień
  • Prawa jazdy
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie;
  • Brak pracy w godzinach nocnych i weekendy;
  • Dobre warunki pracy (brak niskich temperatur, towar: sprzęt IT)
  • Pakiet medyczny.
  • Brak obowiązkowych nadgodzin
Oczekujemy:
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole
  • Systematyczności oraz dobrej organizacji pracy
  • Niekaralności
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Obsługę informatycznych systemów magazynowych
  • Kompletowanie zamówień
  • Przyjmowanie, wydawanie i ewidencję towarów
  • Przygotowanie towarów do wysyłki
  • Dbałość o ład i porządek w magazynie

Koordynator działań sprzedażowych

Praca w systemie Home Office lub w odziale firmy Katowice ul. Dębowa 4 (do uzgodnienia z pracodawcą), m.in.: umawianie spotkań, rejestracja działań w systemie, przygotowywanie ofert itp. Osoba na tym stanowisku powinna cechować się: inicjatywą,...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Pracownik produkcyjny

Opis stanowiska pracy:- obsługa maszyn produkcyjnych- mile widziane osoby bez doświadczenia- możliwość przyuczenia- gotowość do pracy zmianowej

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Racibórz

Pomoc biurowa

Telefoniczne pozyskiwanie nowych klientów, obsługa klienta - sprzedaż szkła, stojaków drewnianych, obsługiwanie urządzeń biurowych, obsługa programów komputerowych koniecznych do wykonywania obowiązków, nadzorowanie i porządkowanie dokumentów firmowych...