Monter instalacji ogrzewania podłogowego

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Suszec
Numer: StPr/23/0830
OBOWIĄZKI:
praca fizyczna przy wykonywaniu instalacji ogrzewania podłogowego, frezowania i pomoc przy innych pracach hydraulicznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie minimum zawodowe, umiejętności manualne, kultura osobista

Miejsce pracy:

Suszec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Montażysta Mat Grzejnych

Zakres obowiązków: Manualny montaż mat grzejnych oraz ich testowanie, obsługa ręcznej przewijarki do przewodów, pakowanie półproduktów i produktów gotowych. Wymagania: Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków, sprawność manualna i...

Więcej informacji

Firma:ZAMEL Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Monter aparatury kontrolno - pomiarowej i automatyki

przygotowanie wiązek przewodów zgodnie z dokumentacją przesłaną przez zamawiającego Wymagania inne:

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Monter instalacji wod -kan

Wykształcenie dowolne. Doświadczenie mile widziane, chęci do pracy. Wykonywanie prac instalacyjnych na terenie Rybnika. Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Rybnik