Monter sieci zewnętrzchnych wod-kan

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/20/1698
OBOWIĄZKI:
praca montera sieci zewnętrznych wodno-kanalizacyjnychUmowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia, system jednozmianowy w godz.: 7.00-15.00 na terenie powiatu bielskiego, żywieckiego, pszczyńskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe - kierunkowe. Doświadczenie w pracy montera sieci zewnętrznych wod-kan min. 3 lata.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Koordynator działań sprzedażowych

Praca w systemie Home Office lub w odziale firmy Katowice ul. Dębowa 4 (do uzgodnienia z pracodawcą), m.in.: umawianie spotkań, rejestracja działań w systemie, przygotowywanie ofert itp. Osoba na tym stanowisku powinna cechować się: inicjatywą,...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Pracownik produkcyjny

Opis stanowiska pracy:- obsługa maszyn produkcyjnych- mile widziane osoby bez doświadczenia- możliwość przyuczenia- gotowość do pracy zmianowej

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Racibórz

Pomoc biurowa

Telefoniczne pozyskiwanie nowych klientów, obsługa klienta - sprzedaż szkła, stojaków drewnianych, obsługiwanie urządzeń biurowych, obsługa programów komputerowych koniecznych do wykonywania obowiązków, nadzorowanie i porządkowanie dokumentów firmowych...