Monter/ka

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla naszego klienta, firmy z branży automotive poszukujemy osób do pracy na montażu

Monter/ka
Miejsce pracy: Tychy | Numer ref.: MON/010/ACZ

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie 3100 - 3600 zł brutto
  • Dodatki motywacyjne
  • Premia wakacyjna i premie świąteczne

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Dokładność oraz sumienność

Zadania:

  • Montaż
  • Kontrola jakości
  • Pakowanie
  • Wsparcie prac na produkcji (branża automotive)

Atrakcyjna oferta pracy! Zapraszamy do aplikowania lub kontaktu z Manpower Tychy, al. Niepodległości 55, numer tel. 327937158

Pracownik produkcji (m/k)

miejsce pracy: Gliwice, proste prace produkcyjne w dziale lakierni, wtrysku bądź montażu. pełnoletność, dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, również w niektóre soboty, chęć związania się z pracodawcą na stałe, dojazd we własnym zakresie...

Więcej informacji

Firma:Trenkwalder

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Data publikacji:Data dodania: dzisiaj

Pracownik linii produkcyjnej

Oferta: Umowa o pracę na pełny etat Wynagrodzenie zasadnicze: 3050 zł brutto Motywacyjny system premiowania pracowników Premie wakacyjne oraz świąteczne Wymagania: Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany Dokładność oraz sumienność

Więcej informacji

Firma:ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Pracownik produkcji

Praca na produkcji elementów karoserii lub na magazynie; Obsługa maszyn; Przestrzegania zasad i instrukcji; Dbanie o porządek na stanowisku pracy. Umiejętność pracy z instrukcją; Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym; Umiejętność pracy w...

Więcej informacji

Firma:Work Service S. A.