Oligofrenopedagog / Pedagog

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo
W związku z rozwojem swojej działalności FSHD zatrudni
Pedagoga/oligofrenopedagoga do Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci.

Szukamy osób z doświadczeniem w pracy z niepełnosprawnymi dziećmi, kandydatów pełnych empatii i zaangażowania, które będą chciały się razem z nami rozwijać „Świetlikowo”.
Miejsce pracy: Tychy
Obowiązki pedagoga/oligofrenopedagoga:
  • prowadzenie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych dla podopiecznych „Świetlikowa”
  • prowadzenie zajęć ogólnorozwojowych i opieka poprzez zabawę
  • wsparcie nieuleczalnie chorych dzieci w pokonywaniu trudności życia codziennego
  • tworzenie programu indywidualnego dla każdego z podopiecznych
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe

  • sumienność, zaangażowanie oraz zamiłowanie do pracy z dziećmi

  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi

Oferujemy:
  • zdobycie doświadczenia w młodym, zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze;

  • stabilne zatrudnienie – forma adekwatna do wymagań kandydata (praca stała lub dodatkowa)

  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku

Pedagog

zajęcia z dziećmi. Prowadzenie dokumentacji według przepisów MEN.Praca według harmonogramu, 5 godzin pracy w tygodnu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza Uprawnienia:...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Pomoc nauczyciela - staż

Praca jako pomoc nauczyciela Wymagania inne:

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Racibórz