Operator maszyn i urządzeń

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/24/0586
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn produkcyjnych do wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych, przeprowadzanie wstępnej kontroli jakości produktu. Praca od poniedziałku do piątku (możliwe również weekendy) w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00 i 22.00-6.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wymagana sprawność manualna, brak przeciwwskazań do pracy zmianowej, dźwigania i sporadycznie wysokich temperatur (w okresie letnim), wykształcenie bez znaczenia.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Operator pras

Operator prasPraca na 2 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00) od poniedziałku do piątku. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: wykształcenie zawodowe, umiejętność obsługi pras, doświadczenie w zawodzie

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Data publikacji:Data dodania: dzisiaj

Operator maszyn

sprawdzanie parametrów maszyn, sprawdzanie jakości wytworzonego produktu, skrawanie detali,wieszanie/zdejmowanie komponentów*praca w systemie 3-zmianowym 06:00-14:00, 14:00-22:00; 22:00-06:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Data publikacji:Data dodania: 2024-05-02

Młodszy operator maszyn cyfrowych/młodszy operator produkcji

OBSŁUGA MASZYN DRUKARSKICH, PRACA POLEGA NA OBSŁUDZE KOMPUTERA POWYŻEJ 4 H, USTAWIANIU PARAMETRÓW WYDRUKU, ZATWIERDZANIU REALIZOWANYCH ZLECEŃ Wymagania konieczne: Uprawnienia: obsługa komputera i programów MS Office Wymagania inne: PRACA W SYSTEMIE 3-ZMIANOWYM...

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Data publikacji:Data dodania: 2024-04-26