Operator maszyn

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała | Numer ref.: OMA/011/MKO

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i rozbudowany system premiowy (między innymi premia frekwencyjna, świąteczna i wakacyjna)
  • Praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Częsta możliwość do pracy w godzinach nadliczbowych w soboty
  • Możliwość zdobywania doświadczenia, rozwoju oraz awansu wewnątrz firmy
  • Możliwość skorzystania z pakietu ManpowerPremium (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)

Wymagania:

  • Zaangażowanie w pracę i chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Zadania:

  • Obsługa nowoczesnej i zautomatyzowanej linii produkcyjnej
  • Produkcja towaru zgodnie z technologią
  • Proste naprawy maszyn
  • Wymiany oprzyrządowania i części maszyn

Asystent rodziny

1)opracowanie i realizacja planu pracy z rodziną we współpracy z członkami rodziny i w konsultacji z pracownikiem socjalnym, o którym mowa w art. 11 ust. 1 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej,2)opracowanie, we współpracy z członkami...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Cieszyn

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Opiekun osoby starszej

Opieka nad osobami starszymi.Wykształcenie w kierunku: opiekun osoby starszej lub ukończony kurs.Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Pietrowice Wielkie

Sprzątaczka

Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie zawodowe mile widziane; sprzątanie klatek schodowych i terenów zewnętrznych zgodnie ze zleceniami na terenie Gliwic; umowa zlecenie; wymiar etatu do uzgodnienia z pracodawcą i/lub jako praca dorywcza; Wymagania...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice