Operator pras

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0410
OBOWIĄZKI:
Operator prasPraca na 2 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00) od poniedziałku do piątku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, umiejętność obsługi pras, doświadczenie w zawodzie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Obsługa pras i gwinciarek* praca w systemie 1-zmianowym: 06:00-14:00 od pon. do pt. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Obsługa urządzeń pomiarowych Wymagania inne: Wykształcenie zawodowe, doświadczenie w obsłudze pras lub...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Operator Maszyn

Opis stanowiska Obsługa maszyn produkcyjnych/linii technologicznych. Kontrola jakości produkowanych wyrobów. Współpraca z zespołem w celu optymalizacji procesów produkcyjnych. Przestrzeganie BHP. Utrzymywanie porządku w miejscu pracy. Wymagania Podstawowe...

Więcej informacji

Firma:Praca.pl Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice