Operator procesów wykończeniowych

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/24/0208
OBOWIĄZKI:
Programowanie i obsługa maszyn do obróbki papieruOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony ok 3 m-ceMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-190 Mikołów PRACA W DNIACH I GODZINACH:poniedziałek - piątek I zmiana 6-14 II zmiana 14-22
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Wykształcenie: min. zasadnicze zawodowe. Umiejętności: obsługi komputera w stopniu podstawowym, dokładność, precyzyjność, cierpliwość.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Młodszy operator maszyn cyfrowych/młodszy operator produkcji

OBSŁUGA MASZYN DRUKARSKICH, PRACA POLEGA NA OBSŁUDZE KOMPUTERA POWYŻEJ 4 H, USTAWIANIU PARAMETRÓW WYDRUKU, ZATWIERDZANIU REALIZOWANYCH ZLECEŃ Wymagania konieczne: Uprawnienia: obsługa komputera i programów MS Office Wymagania inne: PRACA W SYSTEMIE 3-ZMIANOWYM...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Data publikacji:Data dodania: 2024-04-26

Operator maszyn - programista maszyn wstryskowych

obsługa maszyn, zmiana ustawień parametrów wtrysku według zaleceń jakościowych, kontrola gotowego wyrobu, usuwanie problemów jakościowych, prowadzenie dokumentacji, transport form w obrębie przezbrojeń maszyn Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Skoczów

Data publikacji:Data dodania: 2024-04-22

Operator maszyn

obsługa maszyn, praca przy linii produkcyjnej, etykietowanie, montaż, kontrola jakości, pakowanie, podnoszenie ciężarów do 20 kg Wymagania inne: [Inne] : Praca na terenie całej Polski-wg zleceń pracodawcy; język angielski - mile widziane (w celu kontaktu z...

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice