Operator

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Operator
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/20/1019
OBOWIĄZKI:
Montaż/demontaż komponentów. Weryfikacja pierwszych sztuk zgodnie z procedurami. Kontrola stanu maszyn, zgłaszanie uszkodzeń do przełożonego. Aktualizacja wskaźników jakości (karty kontroli). Praca na stanowisku według instrukcji stanowiskowych. Realizacja planów produkcyjnych i ich raportowanie. Przestrzeganie prawidłowego przepływu materiałów. Weryfikacja odrzuconych części zgodnie z instrukcjami kontroli.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

zdolności manualne, zdolność pracy w pozycji stojącej również w nocy (praca zmianowa). Zdolność do pracy w hałasie. Zdolność do ciężkiej pracy fizycznej.Podstawowa umiejętność obsługi maszyn i narzędzi stosowanych przy produkcji komponentów dla branży automotive. Dokładność. Zdyscyplinowanie.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 640 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Operator maszyn

Obsługa maszyn do produkowania przewodów do klimatyzacji samochodowych, przygotowanie wyrobu (gięcie, odcinanie) oraz montaż tych elementów w wyrób gotowy. Praca w Bielsku-Białej i Mazańcowicach, od poniedziałku do niedzieli w godz. 6.00-18.00 i 18.00-6.00...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Operator maszyn i urządzeń metalurgicznych

Przetwarzanie i wytapianie rud metali, obsługa pieców, pras, młotów, maszyn metalurgicznych, szlifowanie elementów szlifierką ręczną. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: zdolności manualne Uprawnienia:...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Skoczów

Operator maszyn i urządzeń

Obsługa maszyn produkcyjnych do wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych, przeprowadzenie wstępnej kontroli jakości produktu. Praca trzyzmianowa od poniedziałku do piątku (możliwe również weekendy) w Bielsku-Białej. Proponowane wynagrodzenie 2784 zł brutto...