Pomocnik montera rusztowań

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
Numer: StPr/21/1177
OBOWIĄZKI:
pomoc w montażu rusztowań, używanie narzędzi budowlanych. Praca w Niemczech.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

preferowane wykształcenie techniczne/ budowlane, mile widziane doświadczenie na danym stanowisku, doświadczenie w budowlance, pojęcie oraz umiejętność w drobnych pracach budowlanych, punktualność, rzetelność, język angielski lub niemeicki będzie dodatkowym atutem, gotowość do pracy od zaraz

Miejsce pracy:

Wodzisław Śląski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Starszy specjalista/specjalista/młodszy specjalista (lekarz weterynarz)

1) Planowanie oraz wykonywanie procedur badawczych z udziałem zwierząt laboratoryjnych, 2) Pobieranie, opracowanie i przygotowywanie materiału do badań diagnostycznych, 3) Przeprowadzanie badań diagnostycznych materiału zwierzęcego, 4) Wykonywanie badań z...

Więcej informacji

Firma:Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

Brukarz

Montaż elementów oporowych, układanie kostki brukowej i granitowej, przygotowywanie podbudówki, obsługa przecinarki, zagęszczarki Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: praca w zespole Wymagania inne: doświadczenie w zawodzie...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim

Lokalizacja:Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Gostyń

Operator koparko-ładowarki

Wykonywanie wykopów, wyrównywanie terenu, transportowanie urobku, kontrolowanie stanu technicznego obsługiwanego urządzenia Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Operator koparkoładowarki Uprawnienia: prawo jazdy kat B Uprawnienia:...