Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/0833
OBOWIĄZKI:
Odbieranie, przełączanie rozmów telefonicznych, obsługa biura, wprowadzanie danych do systemu, obsługa urządzeń biurowych (szeroko pojmowana), zapewnienie prawidłowości przepływu informacji i obiegu dokumentów. Praca od 7:00 do 15:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość techniki pracy biurowej, w tym umiejętność posługiwania się sprzętem komputerowym
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość obsługi komputera, internetu i urządzeń biurowych
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość obsługi komputera, Pakietu Office

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

- dokonywanie wycen stolarki okiennej- kontrola i aktualizowanie stanów magazynowych- zamawianie materiałów- tworzenie dokumentacji produkcyjnej stolarki okiennej*praca w systemie 1-zmianowym w godz. 07:00-15:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Pracownik biurowy/stażysta

Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu. Wymagane wykształcenie średnie lub średnie branżowe oraz zdany egzamin maturalny. Umiejętność obsługi...

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Pracownik biurowy (staż)

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze