Pracownik produkcji - Tłoczarz w metalu

Ogłoszenie numer: 3818946, z dnia 2020-10-28

JOB4YOU PL SP. Z O.O.

Produkcja części samochodowych

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Opis stanowiska

  • tłoczarz w metalu
  • obsługa prasy
  • okrawanie detalu
  • kontrola wzrokowa
  • odkładanie na taśme
  • prace przygotowawcze
  • prace porządkowe
  • praca fizyczna w pełnym wymiarze czasu pracy, stojąca, zmianowa
  • pracujemy w systemie 3 zmianowym

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie
  • chęć do pracy
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność i dokładność

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na cały etat
  • stały okres współpracy
  • premie roczne: absencyjne, wakacyjne, świąteczne
  • wynagrodzenie 2750,00 zł. brutto do tego premia 25%

Wynagrodzenie

do 4000 PLN

Pracownik produkcji / Operator maszyn

Jeśli chcesz podjąć pracę w firmie, która oferuje: Bezpośrednie zatrudnienie w firmie Tenneco na podstawie umowy o pracę, Umowę o pracę na czas nieokreślony już po okresie próbnym, Atrakcyjne wynagrodzenie: 18,80 zł + 20% premii = 22,56 zł ( ok. 3790...

Więcej informacji

Firma:Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Pracownik Produkcji

Czym będziesz się zajmować: składaniem drobnych elementów w zestawy baterii – lekka, czysta praca produkcyjna praca polega między innymi na układaniu baterii, lutowaniu, zgrzewaniu, klejeniu, pakowaniu W zamian za: chęci do pracy zaangażowanie Wszystkiego...

Więcej informacji

Firma:BMZ Poland Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy - cała Polska w zależności od zleceń. Osoba zatrudniona na stanowisku PRACOWNIKA PRODUKCJI będzie odpowiedzialna za wsparcie produkcji ręcznej lub zmechanizowanej artykułów spożywczych różnego rodzaju opisanych w klasyfikacji PKD kodem...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska