Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/20/0816
OBOWIĄZKI:
Miejsce pracy - cała Polska w zależności od zleceń. Osoba zatrudniona na stanowisku PRACOWNIKA PRODUKCJI będzie odpowiedzialna za wsparcie produkcji ręcznej lub zmechanizowanej artykułów spożywczych różnego rodzaju opisanych w klasyfikacji PKD kodem 10.89.Z. Badania sanitarno-epidemiologiczne są mile widziane jednak nie są wymagane od kandydata, ponieważ pracodawca może pokryć ten koszt. Praca z ogólnie przyjętymi zasadami bhp i organizacji pracy - noszenie odpowiedniej odzieży wierzchniej, przestrzeganie zasad i regulaminu miejsca pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

[Inne] : praca od pn.-pt. 8 godzin dziennie, możliwe nadgodziny. Praca w godz. godz. 8:00-16:00, wolne weekendy i święta. Przeciętnie 40 godzin tygodniowo. Umowa zlecenie: stawka 17,00 brutto. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie. Dojazd do miejscowości, w której wykonywana jest praca i dojazd dzienny do pracy na koszt pracownika.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Pracownik produkcji - branża automotiv

obsługa maszyn produkcyjnych mi.in, frezarki, obrabiarki, obsługa narzędzi pomiarowych, wzrokowa kontrola detali, drobne prace przygotowawcze. znajomości narzędzi pomiarowych, umiejętności obsługi obrabiarki, jeżeli pracowałeś już na produkcji jako...

Więcej informacji

Firma:Work Service S. A.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Data publikacji:Data dodania: dzisiaj

Pracownik produkcji/Operator maszyn

Stabilna praca w dobrej lokalizacji, szeroki pakiet socjalny! Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki...

Więcej informacji

Firma:Gigroup - PL

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Obsługę urządzeń i linii produkcyjnych; Kontrola jakości; Realizację planów produkcyjnych; Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej; Ścisłą współpracę z Brygadzistami Zmianowymi; Wykonywanie prac konserwacyjnych; Przestrzeganie obowiązujących zasad BHP;...

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze