Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/1325
OBOWIĄZKI:
Praca na produkcji przy obróbce rur polietylenowych. Docinanie rur polietylenowych na zamówiony wymiar oraz pod odpowiednim kątem. Praca wymagająca pełnej sprawności ruchowej. Występują ręczne prace transportowe (podnoszenie, dźwiganie). Praca wykonywana w pomieszczeniu zamkniętym.Praca na 3 zmiany.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętności manualne

Wymagania inne:

wykształcenie: brak, zdolności manualne

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pracownik produkcji - branża automotiv

obsługa maszyn produkcyjnych mi.in, frezarki, obrabiarki, obsługa narzędzi pomiarowych, wzrokowa kontrola detali, drobne prace przygotowawcze. znajomości narzędzi pomiarowych, umiejętności obsługi obrabiarki, jeżeli pracowałeś już na produkcji jako...

Więcej informacji

Firma:Work Service S. A.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Pracownik produkcji/Operator maszyn

Stabilna praca w dobrej lokalizacji, szeroki pakiet socjalny! Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki...

Więcej informacji

Firma:Gigroup - PL

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Obsługę urządzeń i linii produkcyjnych; Kontrola jakości; Realizację planów produkcyjnych; Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej; Ścisłą współpracę z Brygadzistami Zmianowymi; Wykonywanie prac konserwacyjnych; Przestrzeganie obowiązujących zasad BHP;...

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze