Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0432
OBOWIĄZKI:
Praca przy linii produkcyjnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

[Inne] : Gotowość do podjęcia pracy w godzinach wczesnoporannych oraz zakończenie pracy w godzinach późnych nienormowanych

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pracownik produkcji (k/m)

proste prace produkcyjne w dziale lakierni, wtrysku bądź montażu. pełnoletność, dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, również w niektóre soboty, chęć związania się z pracodawcą na stałe, dojazd we własnym zakresie busami 93, 186, 259, 280,...

Więcej informacji

Firma:Trenkwalder

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Pracownik produkcji / Operator maszyn

obróbka mechaniczna, gięcie, cięcie, szlifowanie, frezowanie CNC. szukamy osób zdecydowanych - warunki pracy podane poniżej, prosimy o zapoznanie się z nimi, dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym, doświadczenie na produkcji, chęć do pracy,...

Operator maszyn

Oferta: ZFŚS (tzw. ’wczasy pod gruszą’, premie świąteczne, paczki dla dzieci, zapomogi w razie zdarzeń losowych) Premia za polecenie pracownika do pracy Bon z okazji urodzenia się dziecka Nagroda za staż Bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę...

Więcej informacji

Firma:ManpowerGroup Sp. z o.o.