Pracownik produkcji

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała | Numer ref.: PPR/011/MKO

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 18 zł/h brutto
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym
  • Wolne weekendy
  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową do 30.11.2020 z możliwością przedłużenia

Wymagania:

  • Uważność i staranność
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Zadania:

  • Montaż elementów metalowych
  • Pakowanie małych elementów
  • Obsługa zgrzewarki
  • Kontrola jakości
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Pracownik Produkcji

Czym będziesz się zajmować: składaniem drobnych elementów w zestawy baterii – lekka, czysta praca produkcyjna praca polega między innymi na układaniu baterii, lutowaniu, zgrzewaniu, klejeniu, pakowaniu W zamian za: chęci do pracy zaangażowanie Wszystkiego...

Więcej informacji

Firma:BMZ Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Ceramista

napalanie ceramiki protetycznej Wymagania konieczne: Zawód: Technik dentystyczny* (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wymagania inne: umiejętność napalania ceramiki

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Żory

Oczyszczacz odlewów

Szukasz ciekawej pracy w branży automotive? Dobrze trafiłeś, bo mamy dla Ciebie ciekawą ofertę! :) Miejsce pracy: Bielsko-Biała Stanowisko: Oczyszczacz odlewów Twoje obowiązki: *obsługa maszyn i urządzeń, *czyszczenie odlewów aluminiowych, *znakowanie...

Więcej informacji

Firma:Gigroup - PL

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała