Pracownik utrzymania ruchu

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy | Numer ref.: PUR/010/ACZ

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia - stawka wynagrodzenia uzależniona od posiadanego doświadczenia
  • System premiowy: premia regulaminowa, frekwencyjna, jakościowa
  • Premia świąteczna oraz wakacyjna
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów - karta MultiSport, PZU, Manpower Premium

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne  (preferowane o specjalności elektryka, elektronika, automatyka)
  • Uprawnienia SEP-min. do 1 kV
  • Podstawowa wiedza z zakresu automatyki
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok

Zadania:

  • Prace remontowe, konserwacja, usuwanie awarii mające na celu utrzymanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych oraz wdrażanie usprawnień
  • Okresowe przeglądy i naprawy maszyn

Mistrz Utrzymania Ruchu

Oto, co mamy do zaoferowania: Umowę o pracę, którą podpiszesz bezpośrednio z naszym Klientem (pierwsza na 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony) Bardzo dobre warunki finansowe oraz możliwości rozwoju w ramach struktur firmy Kompleksowe szkolenie...

Więcej informacji

Firma:ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Mechanik Utrzymania Ruchu

Główne zadania: celem stanowiska jest zapewnienie prawidłowego stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych, działania naprawcze i zapobiegawcze, wykonywanie przeglądów i prac konserwacyjnych, udział w projektach modernizacji maszyn, raportowanie z przeprowadzanych...

Więcej informacji

Firma:Horyzont Doradztwo Personalne

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Mistrz utrzymania ruchu

Zadania: prowadzenie zespołu ds. utrzymania ruchu zapewnianie prawidłowego funkcjonowania linii produkcyjnych ciągłe utrzymanie i konserwacja powierzonego parku maszynowego i urządzeń technologicznych nadzorowanie parku maszynowego w zakładzie pracy,...

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała