Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/20/1198
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków (praca w branży szkoleniowej dla firm):- aktywna sprzedaż na obsługiwanym terenie,- budowanie i rozwijanie relacji z Klientami,- realizacja zadań zwiększających sprzedaż,- fachowa obsługa i doradztwo dla Klientów.Preferowani kandydaci z własnym samochodem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagane doświadczenie zawodowe. Dobra znajomość pakietu MS Office. Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kreatywność, motywacja do pracy. Pracodawca oferuje m. in.: laptop, telefon służbowy, w późniejszym okresie auto. Bogaty i przejrzysty system premiowy, uzależniony od efektywności sprzedaży.

Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Specjalista ds. sprzedaży

Opis stanowiska: obsługa klienta (klienci polscy i zagraniczni), praca w systemie ERP oraz CRM firmy, współpraca z działem technicznym, produkcyjnymi oraz z reprezentantami. Wymagania: Osoba pracująca na tym stanowisku powinna być kontaktowa i dyspozycyjna....

Więcej informacji

Firma:Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Cieszyn

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Przedstawiciel Handlowy

Oferta skierowana tylko dla tych, którzy chcą i potrafią konkretnie zarabiać. Oczekiwania: niezbędne doświadczenie w firmie dystrybucyjnej FMCG czynne prawo jazdy kat. B znajomość rynku lokalnego łatwości nawiązywania kontaktów i wysokiej kultury...

Więcej informacji

Firma:PT Dystrybucja S.A.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Żory

Kierowca - Sprzedawca kat. C

Zakres obowiązków: Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki. Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze. Budowanie długotrwałych relacji z klientem. Efektywne wprowadzanie nowych produktów. Wymagania: Miejsce zamieszkania w pobliżu...

Więcej informacji

Firma:Bakoma Sp. z o. o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała