Psycholog

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo w związku z rozwojem swojej działalności zatrudni Psychologa

Szukamy osób z doświadczeniem w pracy z niepełnosprawnymi dziećmi, kandydatów pełnych empatii i zaangażowania. Osób, które będą chciały razem z nami rozwijać „Świetlikowo”.

Psycholog
Miejsce pracy: Tychy
Opis stanowiska:
  • dokonywanie oceny psychologiczno rozwojowej podopiecznych przebywających w Centrum Opieki Dziennej
  • prowadzenie stymulacji psychologicznej dzieci w Centrum Opieki Dziennej
  • współpraca z rodzicami w zakresie uzgadniania działań stymulacyjnych
  • doraźna pomoc doradcza dla personelu oraz aktywizacja dzieci w czasie zabaw
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi z deficytami neurologicznymi

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych z pacjentem oraz jego rodziną

  • Umiejętność dostosowania programu terapii do indywidualnych potrzeb pacjenta i danego zaburzenia

  • Odpowiedzialność i wysokie standardy etyki zawodowej
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie - forma zatrudnienia adekwatna do wymagań kandydata
  • umowa o pracę
  • ciepłą atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku, w przyjemnym zespole

Psycholog

zajęcia z dziećmi. Prowadzenie dokumentacji według przepisów MEN.Praca według harmonogramu, 5 godzin pracy w tygodnu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza Uprawnienia:...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze