Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/23/1921
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy. Wykonywanie robót budowlano instalacyjnych. Prawo jazdy kat B.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Pracownik budowlany - staż

Zakres zadań zgodny z programem stażu.Wykształcenie żawodowe budowlane.Miejscem odbywania stażu będą miejsca wykonywania usług przez organizatora stażu. Wymagania inne:

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Racibórz

- roboty ogólnobudowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: doświadczenie w branży Wymagania inne:

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Pracownik budowlany

Tynkowanie ścian i inne prace budowlane. Wykształcenie min. podstawowe, mile widziane doświadczenie przy pracach budowlanych. Pracodawca przyuczy pracownika do obsługi sprzętu pozyskanego w ramach dotacji Wymagania inne: