Robotnik gospodarczy - dozorca

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/1036
OBOWIĄZKI:

Sprzątanie klatek schodowych i terenów zewnętrznych oraz w okresie zimowym odśnieżanie terenów. 4 do 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. W zależności warunków atmosferycznych możliwa jest też praca w soboty oraz niedziele. Umowa zlecenie przez okres 3 miesięcy, następnie umowa o pracę. Praca na terenie Zabrza.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, chęć do pracy

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Robotnik gospodarczy

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Pracownik fizyczny

przygotowanie drutów do nawijania sprężyn, nawijanie sprężyn, szlifowanie, hartowanie Wymagania inne: Wymagana podstawowa wiedza ślusarska.

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Pracownik fizyczny/kontrola jakości wyrobów przemysłowych

Proste prace produkcyjne, utrzymanie porządku na linii produkcyjnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice