Serwisant

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Serwisant
Miejsce pracy: Gliwice
Opis stanowiska:
  • Diagnozowanie i naprawa usterek urządzeń,
  • Prowadzenie regularnych prac konserwacyjnych i serwisowych,
  • Udzielanie wsparcia technicznego i doradztwa klientom,
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość narzędzi i technik diagnostycznych,
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów technicznych,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i komunikatywność.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • Pakiet szkoleń zawodowych,
  • Dobrą atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu.

Serwisant

Główne obowiązki: montaż urządzeń do oczyszczania wody obsługa serwisowa przydzielonych klientów naprawy gwarancyjne Oczekiwania: własny samochód telefon

Więcej informacji

Firma:HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna

Data publikacji:Data dodania: 2024-04-23

Serwisant Działu Reklamacji

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Dokonywanie oględzin, wymiany oraz naprawy zakupionych mebli, również w domu Klienta zgodnie z procedurą reklamacji; Sporządzanie dokumentacji serwisowej; Zapewnienie wysokiego standardu obsługi...

Firma:AGATA Spółka Akcyjna

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Data publikacji:Data dodania: 2024-04-22

Specjalista do spraw regeneracji baterii samochodów hybrydowych

Diagnoza, pomiary, obsługa urządzeń regeneracyjnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne: Zdolności manualne.Praca do przyuczenia przez pracodawcę.

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Radlin

Data publikacji:Data dodania: 2024-04-21