Specjalista ds. Kontroli Jakości

Miejsce pracy: Rybnik
Opis stanowiska:
  • Monitorowanie i ocena jakości procesów i produktów,
  • Wdrażanie i utrzymywanie standardów jakościowych,
  • Prowadzenie audytów i wdrażanie działań korygujących,
  • Zarządzanie dokumentacją jakościową.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane techniczne,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość narzędzi i metod kontroli jakości,
  • Dokładność, sumienność oraz umiejętność analitycznego myślenia.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • Pakiet benefitów (np. prywatna opieka medyczna, karta sportowa),
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Kontroler jakości

kontrola jakości materiałów, półproduktów oraz wyrobów gotowych, przeprowadzanie inspekcji dla materiałów wejściowych, wykonywanie pomiarów dla bieżącej produkcji, identyfikacja, komunikowanie oraz raportowanie niezgodności, współudział w...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Kontola jakości uszczelek, detekcja braków, pakowanie uszczelek.Umowa o pracę na czas określony, system dwuzmainowy w godz.: 6.00-14.00-22.00od pn. do pt. Oferta skierowana do osób zarejestrowanych jako bezrobotne, kwalifikujących się do projektu EFS+ 30-...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Czechowice-Dziedzice

Opis stanowiska: Monitorowanie i ocena jakości procesów i produktów, Wdrażanie i utrzymywanie standardów jakościowych, Prowadzenie audytów i wdrażanie działań korygujących, Zarządzanie dokumentacją jakościową. Wymagania: Wykształcenie średnie lub...

Więcej informacji

Firma:Praca.pl Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała