Specjalista ds. Obsługi Klienta (umowa o pracę na zastępstwo)

Specjalista ds. Obsługi Klienta (umowa o pracę na zastępstwo)

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Zabrzu w Biurze Obsługi Klienta.

Opis stanowiska

  • Bieżąca obsługa klientów w zakresie czynności dotyczących zlecenia przewozowego oraz jego prawidłowej realizacji
  • Weryfikacja zlecenia klienta pod względem zgodności z warunkami handlowymi
  • Codzienny kontakt z klientami w celu realizacji usług na najwyższym poziomie, udzielanie informacji i wsparcie w
  • rozwiązywaniu problemów z naciskiem na komunikację proaktywną
  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy celem osiągnięcia zoptymalizowanego poziomu usług DB Cargo Polska
  • Procesowanie dokumentacji związanej z wykonywanymi usługami
  • Rozpatrywanie reklamacji
  • Raportowanie statusu codziennych transportów

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w dziale obsługi klienta
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodny kontakt z klientem
  • Otwartość i orientacja na klienta
  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość specyfiki transportu kolejowego oraz znajomość przepisów prawa przewozowego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników, Dofinansowanie do kolonii i "zielonej szkoły" dla dzieci, Dofinansowanie do studiów, Kursy Językowe, Pakiet Sportowy OKsystem, Prywatna opieka medyczna, Wczasy pod gruszą

Specjalista ds. obsługi pacjenta

Dlaczego my? Po SŁUCH aj: S tawiamy na profesjonalizm Ł ączymy siły - ważna jest współpraca U czymy się od siebie C enimy naszych pracowników i Pacjentów H umor też się przydaje :) M amy na celu dobro Pacjenta E dukujemy, jak dbać o słuch D ajemy...

Więcej informacji

Firma:ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Wodzisław Śląski

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Specjalista ds. Obsługi klientów

Zakres obowiązków: Przygotowywanie ofert i weryfikacja ich realizacji Pilotowanie wdrożenia nowych produktów Obsługa klienta i budowanie relacji (zamówienia, cenniki, umowy, płatności, stany magazynowe, reklamacje) Wymagania: Wykształcenie wyższe...

Więcej informacji

Firma:ROSINSKI PACKAGING

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Asystent ds. protetyki słuchu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Pszów