Spedytor

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Spedytor
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/20/1037
OBOWIĄZKI:
wyszukiwanie ładunków na zagranicznych giełdach transportowych, współpraca z kierowcami, pozyskiwanie zagranicznych klientów i utrzymywanie z nimi relacji, nadzór nad dokumentacją spedycyjną, rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

punktualność w pracy, dobra organizacja pracy, znajomość komunikatywna języka angielskiego-poziom B1, (praca w międzynarowodym środowisku), umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Spedytor drogowy

Do zadań wybranej osoby należeć będzie m.in.: Organizowanie transportów międzynarodowych na terenie Europy i praca w systemie TMS Sprawdzanie prawidłowego wykonania transportu i jego raportowanie Określanie możliwości transportowych i wyceny Bezpośrednia...

Więcej informacji

Firma:CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Spedytor Krajowy FTL

Zakres obowiązków: świadczenie usług spedycyjnych w zakresie transportu krajowego całopojazdowego, pozyskiwanie klientów i podwykonawców, utrzymywanie stałego kontaktu z klientami i przewoźnikami, optymalizacja kosztów transportu, realizacja wyznaczonych...

Więcej informacji

Firma:Globetek Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Czechowice-Dziedzice

Spedytor krajowy/międzynarodowy z doświadczeniem -cd

Realizacja zadań w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej. Praca jednozmianowa w godz. 8.00-16.00, od poniedziałku do piątku w Czechowicach-Dziedzicach. Umowa na okres próbny 3 m-cy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej