Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0261
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie biur.Praca od poniedziałku do piątku na 3/4 etatu od godziny 16.00.Miejsce wykonywania pracy Gliwice rejon ul. Pszczyńskiej.Oferta pracy wyłącznie dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, orzeczony stopień niepełnosprawności, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 181,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pracownik serwisu porządkowego

Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji prac interwencyjnych. Mycie, sprzątanie, utrzymanie czystości obiektów biurowych, domów, mieszkań....

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Data publikacji:Data dodania: 2024-04-25

Robotnik porządkowy

Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu. Wykonywanie prac porządkowych, koszenie trawy, grabienie liści. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Sprzątanie biur.Praca od poniedziałku do piątku od godziny 15.00.Miejsce wykonywania pracy Zabrze Centrum.Oferta pracy wyłącznie dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:...

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze