Strażnik-pracownik ochrony

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/0583
OBOWIĄZKI:
Dozorowanie obiektu (obchody), ścisła współpraca z koordynatorem obiektu, obserwacja osób wchodzących i wychodzących.Praca w systemie 12 godzinnym (6.00-18.00, 18.00-6.00) wg grafiku.Praca Zabrze Centrum - obiekt przemysłowy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony (zaświadczenie POF)

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pracownik Ochrony Fizycznej

Pracownik Ochrony Fizycznej - dyskont spożywczy, od zaraz! Poszukujemy osób: niekaranych, dyspozycyjnych, mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie. Oferujemy: umowę o pracę lub umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS, gwarancję wypłaty...

Więcej informacji

Firma:Securitas Polska Sp. z o. o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Pracownik Ochrony Fizycznej - dyskont spożywczy Poszukujemy osób: niekaranych, dyspozycyjnych, mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie. Oferujemy: umowę o pracę lub umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS, gwarancję wypłaty pełnego...

Magazyn - Pracownik Ochrony, Kleszczów Miejsce pracy: magazyn - Gliwice, Jeziorańskiego Poszukujemy osób: niekaranych, z umiejętnością obsługi komputera, dyspozycyjnych, mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie lub na magazynie. Oferujemy: umowę o...

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice