Woźna

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Woźna
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/20/0629
OBOWIĄZKI:
Woźna
Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Pracownik Gospodarczy / Portier

Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za proste pracę porządkowe na magazynie oraz terenie przyległym do marketu. Wymagania: sumienność, dokładność, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane)

Firma:Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Data publikacji:Data dodania: wczoraj

Pracownik Serwisu Sprzątającego

Oferujemy: Dobra, stabilna praca (UMOWA O PRACĘ lub umowa zlecenie) Elastyczne godziny, praca 2-zmianowa (6-14/14-22) Praca - pon-sob/handlowe niedziele Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne TERMINOWE WYPŁATY! Wsparcie Zespołu i przełożonego, Oczekujemy:...

Więcej informacji

Firma:Dussmann Polska Sp.z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Pracownik gospodarczy/sprzątaczka

sprzątanie sklepu, obsługa maszyn sprzątających, dezynfekcja sklepu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze