Pracownik Operator Produkcji

Miejsce pracy: Gliwice
Zadania:
  • Obsługa maszyn,
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych.
  • Przestrzeganie procedur BHP i standardów jakości.
  • Kontrolowanie procesu produkcji.
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji.
  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe, preferowane techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Zdolności manualne i techniczne,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Operator maszyn / Techniczny Lider Produkcji

Twój zakres obowiązków Organizowanie i koordynacja pracy zespołu produkcyjnego; Delegowanie zadań i obowiązków członkom zespołu; Raportowanie do kierownika zmiany produkcyjnej; Pomoc w utrzymywaniu parku maszynowego; Ustawienie maszyn oraz przeprowadzanie...

Więcej informacji

Firma:Valeo

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Czechowice-Dziedzice

Pracownik linii produkcyjnej automotive

WYKONYWANIE ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH LUB ICH CZĘŚCI, POSŁUGIWANIE SIĘ NARZĘDZIAMI,URZĄDZENIAMI NIEZBĘDNYMI W PROCESIE PRODUKCJI (WKRĘTKI,LUTOWNICE, ITP.)LUB OBSŁUGA MASZYN BĘDĄCYCH ELEMENTEM PROCESU PRODUKCJI,WERYFIKACJA I OBRÓBKA...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Skoczów

Pracownik przy linii produkcyjnej

Pracownik przy linii produkcyjnej przy sortowaniu złomu. Praca na umowę o pracę lub umowę zlecenie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: wykształcenie bez znaczenia, chęci do pracy, dyspozycyjność

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Zabrze