Pracownik przy linii produkcyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0438
OBOWIĄZKI:
Pracownik przy linii produkcyjnej przy sortowaniu złomu. Praca na umowę o pracę lub umowę zlecenie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, chęci do pracy, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Operator maszyn / Techniczny Lider Produkcji

Twój zakres obowiązków Organizowanie i koordynacja pracy zespołu produkcyjnego; Delegowanie zadań i obowiązków członkom zespołu; Raportowanie do kierownika zmiany produkcyjnej; Pomoc w utrzymywaniu parku maszynowego; Ustawienie maszyn oraz przeprowadzanie...

Więcej informacji

Firma:Valeo

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Czechowice-Dziedzice

Data publikacji:Data dodania: dzisiaj

Pracownik linii produkcyjnej automotive

WYKONYWANIE ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH LUB ICH CZĘŚCI, POSŁUGIWANIE SIĘ NARZĘDZIAMI,URZĄDZENIAMI NIEZBĘDNYMI W PROCESIE PRODUKCJI (WKRĘTKI,LUTOWNICE, ITP.)LUB OBSŁUGA MASZYN BĘDĄCYCH ELEMENTEM PROCESU PRODUKCJI,WERYFIKACJA I OBRÓBKA...

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Skoczów

Pracownik Operator Produkcji

Zadania: Obsługa maszyn, Obsługa urządzeń produkcyjnych. Przestrzeganie procedur BHP i standardów jakości. Kontrolowanie procesu produkcji. Prowadzenie bieżącej dokumentacji. Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy. Wymagania: Wykształcenie minimum...

Więcej informacji

Firma:Praca.pl Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice