Aktywny Sprzedawca Usług Serwisowych

Aktywny Sprzedawca Usług Serwisowych Inter-Car Silesia Mercedes Benz
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:
  • sprzedaż części i usług serwisowych,
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • budowanie oraz praca z bazą dotychczasowych Klientów,
  • przygotowanie i przedstawienie klientom ofert sprzedaży części i usług serwisowych,
  • negocjacje cenowe zgodnie z wytycznymi firmy,
  • odpowiedzialność za proces sprzedaży oraz za terminowość realizacji zamówień,
  • dbanie o dokumentację związaną ze sprzedażą zgodnie z procedurami,
  • budowa, uzupełnianie i aktualizacja bazy danych.
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia i aktywności w obszarze pozyskiwania Klientów,
  • dobrej organizacji pracy, samodzielności i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • silnej motywacji i orientacji na cele i wyniki,
  • umiejętności rozpoznawania potrzeb Klienta,
  • znajomości rynku lokalnego oraz ogólnej znajomości specyfiki branży motoryzacyjnej,
  • dyspozycyjności i czynnego prawa jazdy kat. „B”.

W przypadku rekrutacji do oddziału w Świerklanach wymagana jest znajomość języka czeskiego na poziomie B2.

Dodatkowym atutem będą:
  • znajomość branży motoryzacyjnej,
  • doświadczenie w sprzedaży B2B w branży motoryzacyjnej,
  • doświadczenie w obsłudze samochodów dostawczych, ciężarowych i autobusów.

Co oferujemy:
  • pracę w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się organizacji będącej liderem na rynkach motoryzacyjnych w województwie śląskim,
  • konkurencyjny system wynagrodzeń – podstawa plus premia uzależniona od wyników pracy i osiąganych celów,
  • umowę o pracę, możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • opiekę medyczną, kartę sportową oraz możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • pracę w przyjaznym dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w obszarze obsługi klienta oraz sprzedaży dzięki doświadczonym specjalistom.

Specjalista ds. sprzedaży

Będziesz odpowiedzialny/a za: realizacj ę założonych celów sprzedażowych; obsługę stałych klientów ; nawiązywanie relacji z nowymi klientami; realizację planów sprzedażowych; przygotowywanie ofert handlowych; profesjonalną obsługę techniczną...

Więcej informacji

Firma:Rotenso - Grupa Thermosilesia

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Menadżer Handlowy

Opis stanowiska: Oferujemy pracę w dziale handlowym na stanowisku Menadżer Handlowy. Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: efektywna sprzedaż materiałów hutniczych zgodnie z wytyczonymi planami sprzedaży (tonaż, marża) praca z...

Więcej informacji

Firma:Raven PL Sp. z o.o.

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice