Blacharz Samochodowy

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Ruda Śląska
Zakres obowiązków:
  • Naprawę i wymiana części nadwozia, obróbka karoserii, przy użyciu specjalnych narzędzi, zgodnie z najwyższymi standardami.
Wymagania:
  • Wykształcenie blacharskie.
  • Doświadczenie w naprawach karoserii.
  • Znajomość technik blacharskich.
  • Umiejętność dokumentowania uszkodzeń.
  • Precyzja i dbałość o sprzęt.
  • Orientacja na klienta i pozytywny wizerunek firmy.
  • Umiejętność diagnozowania problemów.
  • Gotowość do nauki i zaangażowania.
  • Prawo jazdy kat. B.
Pracodawca oferuje:
  • Stabilną pracę w dynamicznej firmie.
  • Profesjonalne środowisko pracy.
  • Umowę o pracę.
  • Szkolenia.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować przede wszystkim naprawą lub wymianą elementów nadwozia oraz podwozia, a także obróbką ręczną lub mechaniczną elementów karoserii. Naprawy te będą wykonywane przy użyciu odpowiednich narzędzi oraz środków,...

Więcej informacji

Firma:Salony Kanclerz

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska