Doradca Klienta

Ogłoszenie numer: 9063424, z dnia 2024-06-20

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska

  • Profesjonalne doradzanie klientom w sprawach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi, indywidualnymi na życie oraz grupowymi.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Obsługa powierzonego portfela klientów.

Wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży.
  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym lub indywidualnym.
  • Umiejętność pracy na celach sprzedażowych.
  • Znajomość technik sprzedaży.
  • Gotowość do otwarcia działalności gospodarczej.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w branży ubezpieczeniowej.
  • Pełne wsparcie i szkolenia, które pozwolą Ci osiągnąć sukces w sprzedaży.
  • Elastyczne godziny pracy, które umożliwią Ci wyważenie życia zawodowego i prywatnego.
  • Atrakcyjny system wynagradzania oparty na wynikach i osiągnięciach sprzedażowych.
  • Możliwość awansu i rozwoju kariery w naszej renomowanej firmie.
Czego oczekujemy od Ciebie
  • Pasji do sprzedaży i chęci ciągłego rozwijania swoich umiejętności.
  • Umiejętności interpersonalnych i umiejętności budowania trwałych relacji z klientami.
  • Ambicji i determinacji w osiąganiu celów sprzedażowych.
  • Umiejętności organizacyjnych i samodzielności w zarządzaniu czasem.
  • Umiejętności komunikacyjnych i umiejętności słuchania, aby dobrze zrozumieć potrzeby klientów

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller) Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto...

Więcej informacji

Firma:HorizonJobs

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Ustroń

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Tychy