Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Elektryk
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/24/0214
OBOWIĄZKI:
łączenie instalacji elektrycznych na podstawie schematów wewnątrz budynków, praca na terenie woj. śląskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

mile widziane umiejętności związane z zakresem obowiązków. Praca na terenie woj. śląskiego- wyjazdy z siedziby firmy

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Elektryk-pomiarowiec

praca fizyczna w charakterze elektryka pomiarowca Wymagania inne: osoba do 30 r.ż., wykształcenie od zawodowego, preferowane branżowe, mile widziane doświadczenie, mile widziane prawo jazdy kat. B

Więcej informacji

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Pszczyna