Handlowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Handlowiec
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/24/0027
OBOWIĄZKI:
Projekt MikoMłodzi na startMiejsce odbywania stażu: Mikołów, Czas pracy stażysty: pon- pt 9-17Okres stażu: 6 miesięcyZatrudnienie po zakończonym stażu : 3 miesiące Edukacja własna w zakresie wiedzy produktowej;kontakt z klientem;tworzenie bazy klientów;umawianie spotkań handlowych;sprzedaż bezpośrednia i telefoniczna;utrzymanie długofalowych relacji z klientem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji, organizowanie siebie w czasie, konsekwencja w działaniu, asertywność, chęć rozwoju

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Doradca handlowy

Opis stanowiska aktywna sprzedaż, rzetelna obsługa klientów w oddziale i w terenie, obsługa bieżących zamówień, przygotowywanie ofert i finalizowanie sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów, ciągła poprawa jakości obsługi klienta, zapewnienie stałego...

Więcej informacji

Firma:extraDACH

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Handlowiec

Projekt MikoMłodzi na startMiejsce odbywania stażu: Mikołów, Czas pracy stażysty: pon- pt 9-17Okres stażu: 6 miesięcyZatrudnienie po zakończonym stażu : 3 miesiące Edukacja własna w zakresie wiedzy produktowej;kontakt z klientem;tworzenie bazy...

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Lokalizacja:Miejsce pracy: śląskie / Mikołów